Firma Budowlana Dardom Development. Doświadczenie i Rzetelność

Pośrednictwo kredytowe

Profesjonalna obsługa klienta w zakresie doradztwa kredytowego  oraz dobór odpowiednich produktów bankowych.

Decyzja o zakupie nieruchomości jest często pierwszą poważną decyzją finansową w naszym życiu. Podejmujemy ją, nie posiadając doświadczenia na rynku finansowym przy jednoczesnym, relatywnie krótkim, stażu w zarządzaniu odrębnym budżetem domowym. Paradoksalnie, pośród innych wyborów finansowych, jakie przyjdzie nam jeszcze podjąć w przyszłości, ma ona największy wpływ na kształtowanie naszego majątku.

Implikacje – niesione przez zaciągnięcie długu na kwotę przekraczającą kilkudziesięciokrotnie nasz przychód i rozłożenie go w czasie na większość naszego życia – są niewyobrażalne. Podstawowy dylemat uwarunkowany taką sytuacją to, chociażby, decyzja o okresie kredytowania. Od niej przecież zależy, czy rata naszego kredytu pozbawi nas prawie wszystkich wolnych środków w budżecie, ale sam kredyt będzie kosztował nas mniej odsetek, czy też odwrotnie – kredyt będzie dłuższy (a więc droższy), ale pozostaną wolne środki w budżecie.

Dodatkowym aspektem utrudniającym podjęcie decyzji jest fakt, iż moment ten bardzo często poprzedza zmiany naszych życiowych planów – zakładamy rodzinę, zmieniamy pracę. Świadomość tego, że posiadając tak duże comiesięczne zobowiązanie kredytowe, trudniej będzie nam swobodnie poruszać się po rynku pracy, potrafi być paraliżująca.
Dlatego zarówno decyzja dotycząca samej nieruchomości, jak i wybór formy długu, jaki na nią zaciągamy, powinny być gruntownie przeanalizowane, przede wszystkim pod kątem naszych potrzeb i planów na przyszłość

 • Oferujemy usługi  w zakresie doradztwa oraz pośrednictwa kredytowego obejmującego finansowanie działalności gospodarczej, kredytów hipotecznych, ubezpieczenia, pożyczki  oraz  kredyty  konsolidacyjne.  Dzięki współpracy na zasadzie franszyzy z jednym z największych pośredników finansowych w kraju – Gold Finance, współpracujemy z ponad 20 bankami, które  zapewniają korzystne warunki kredytowania oraz szybką decyzję kredytową .
 • załatwiamy formalności  związane z dokumentacją inwestycyjną, kredytowanej nieruchomości u developera
  analizujemy potrzeby klienta i dostosowuję oferty do warunków i możliwości finansowych klienta,
 • badamy możliwości i potrzeby klienta,
 • oferujemy pomoc klientowi w kompletowaniu dokumentacji kredytowej,
 • dodatkowo, sprawdzamy  stan prawny kredytowanej nieruchomości,
 • ustalamy dogodny wybrany termin spotkania z klientem, ze względu na elastyczny czas pracy,
 • oferujemy serwis po sprzedażowy- sprawdzenie wpisu hipoteki w KW, co skraca czas i obniża koszty kredytowania klientowi.

Kredyty hipoteczne nie mają dla nas tajemnic.  Dostosowujemy sposób przekazu informacji tak, aby klient swobodnie rozumiał trudne aspekty procesowania wniosku i kompletowania dokumentacji i nomenklatury bankowej. Wyjaśniamy  zapisy zawarte w umowach kredytowych wynikające z takich ustaw jak prawo bankowe czy ustawa o hipotekach i księgach wieczystych, w sposób przejrzysty informujemy o wszystkich kosztach związanych z kredytowaniem, jak również udzielamy informacji o prawach i obowiązkach klienta po podpisaniu umowy i udzieleniu kredytu bankowego.
Chcemy, aby klient czuł się komfortowo i nie miał  poczucia obcości w zetknięciu się ze slangiem bankowym.

Naszym klientom oferujemy:

 •   wysoką jakość obsługi,
 • szybkość w załatwieniu formalności,
 • skuteczność i niezawodność,
 • atrakcyjną cenę, dobór najkorzystniejszej oferty dla klienta,
 • innowację (nowoczesne instrumenty finansowe, zabezpieczające przyszłość klienta)
 • dyspozycyjność (nietypowe godziny pracy, jesteśmy mobilni, w razie potrzeby   dojeżdżam do klienta)

W naszej pracy kierujemy się budowaniem długofalowych relacji z klientem, służymy pomocą, wiedzą i rzetelną informacją. Każdego klienta traktujemy w sposób indywidualny, koncentrując się na jego potrzebach.

Dbamy o to, co jest najważniejsze w kontaktach z ludźmi, jakość i relacje, dlatego zachęcamy i zapraszamy wszystkich do współpracy z naszą firmą.

Biznes Expert Zajkowski Dźwilewski
Spółka jawna
Ul. Sikorskiego 6 lok. 6
16-400 Suwałki
Tel. 501 667 987 – Grzegorz Zajkowski (Augustów)
Tel. 721 911 010 – Karol Dźwilewski (Suwałki)

Nasi Klienci