O firmie

DARDOM DEVELOPMENT

Od 30 lat budujemy piękniejszy Augustów

Apartamenty + _

Oferujemy kompleksowe projektowanie, wykonawstwo i sprzedaż ekskluzywnych apartamentów ulokowanych w najatrakcyjniejszych miejscach Podlasia. Nasze ostatnie inwestycje to Apartamenty Białe nad j. Białym i Apartamenty Marina Borki nad j. Necko. 

Mieszkania + _

Nowoczesne, ekologiczne, dobrze zlokalizowane mieszkania o kubaturze od 22 m² do nawet 100 m². Mieszkania lokujemy blisko centrum, w pobliżu szkół, przedszkoli i niezbędnej infrastruktury, a jednocześnie w cichych i otoczonych przyrodą.

Domy + _

Możemy zaprojektować, wybudować i wykończyć pod klucz dowolną inwestycję. Specjalizujemy się w każdym rodzaju inwestycji.

Firmy + _

Nasza oferta deweloperska obejmuje kompleksową budowę biurowców, lokali usługowych i hal. Zrealizowaliśmy już dziesiątki projektów biznesowych dla takich firm jak Balt Yacht, Media-Expert, PSS Społem, Sealife, budujemy szkoły, baseny i leśniczówki.

Inne + _

Jesteśmy gotowi podjąć się budowy także niestandardowych zleceń. Zapraszamy do kontaktu.

e
eco budownictwo

Nasze obiekty powstają w otoczeniu przyrody, zgodnie z zasadami eco.

obiekty monitorowane

Budynki ogrodzone, monitorowane - na życzenie klientów.

dobry kontakt

Obsługa i relacje z klientami to dla nas priorytet

budujemy dla ludzi

Domy, bloki, apartamenty i firmy, by żyło się wygodniej.

Firma Budowlana DARDOM

Od 30 lat budujemy piękniejszy Augustów

Istniejemy na rynku od 1995 roku i znani jesteśmy z rzetelności, terminowości i wysokiej jakości wykonywanych usług.

Specjalizujmy się w przeprowadzaniu inwestycji pod klucz – wykonując cały proces budowlany tj. od pomocy przy projektowaniu, poprzez wykonawstwo aż do odbioru końcowego budynku.

Dysponujemy własnym transportem, zapleczem technicznym i sprzętem budowlanym, co pozwala znacznie ograniczać koszty wykonywanych usług i tym samym być konkurencyjnym cenowo. W trakcie wykonywanych inwestycji stosujemy tylko atestowane i dopuszczone przez ITB materiały budowlane.

W swojej działalności stosowaliśmy szeroką gamę technologii budowlanych, od budowy i remontów budynków drewnianych (w szczególności nadleśnictwa np. nadleśnictwo Małowiste, Płaska) poprzez budownictwo tradycyjne (domy jednorodzinne), budownictwo przemysłowe (np. British American Tabacco Poland w Augustowie), obiekty samorządowe (szkoły np. gimnazjum nr 2 w Augustowie) a kończąc na budownictwie wielorodzinnym (branża developerska). Wszystkie zlecenia traktowane są z jednakową uwagą i starannością.

Dowodem dobrej jakości wykonanych prac są referencje wystawiane przez inwestorów.

Teren działania naszej firmy obejmuje głównie województwo podlaskie oraz warmińsko-mazurskie.

Zapraszam serdecznie.

Dariusz Żakiewicz – właściciel.

Dariusz Żakiewicz

Właściciel DARDOM DEVELOPMENT

Firma Budowlana DARDOM

DARDOM w PZFD

Miło nam poinformować Państwa, że od 2022 roku firma DARDOM jest członkiem Polskiego Związku Firm Deweloperskich. PZFD jest to organizacja branżowa dbająca o kondycję rynku deweloperskiego w Polsce. Od 20 lat działa w trosce i imieniu inwestorów, którzy swoją pracą przyczyniają się do zaspokajania potrzeb kolejnych pokoleń. Celem Związku jest zapewnienie korzystnych warunków do prowadzenia działalności deweloperskiej tak, aby rosnące potrzeby mieszkaniowe Polaków mogły być należycie zaspokajane. PZFD czuwa również nad bezpieczeństwem kupujących promując ideę Kodeksu Dobrych Praktyk, który został zaakceptowany przez Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów (UOKiK) i obowiązuje w relacjach firm członkowskich z nabywcami mieszkań .

PZFD

Firma DARDOM została członkiem Polskiego Związku Firm Deweloperskich

DARDOM

DARDOM Development

Kompleksowe usługi budowlane.