O firmie

DARDOM DEVELOPMENT

Od 30 lat budujemy piękniejszy Augustów

Apartamenty + _

Oferujemy kompleksowe projektowanie, wykonawstwo i sprzedaż ekskluzywnych apartamentów ulokowanych w najatrakcyjniejszych miejscach Podlasia. Nasze ostatnie inwestycje to Apartamenty Białe nad j. Białym i Apartamenty Marina Borki nad j. Necko. 

Mieszkania + _

Nowoczesne, ekologiczne, dobrze zlokalizowane mieszkania o kubaturze od 22 m² do nawet 100 m². Mieszkania lokujemy blisko centrum, w pobliżu szkół, przedszkoli i niezbędnej infrastruktury, a jednocześnie w cichych i otoczonych przyrodą.

Domy + _

Możemy zaprojektować, wybudować i wykończyć pod klucz dowolną inwestycję. Specjalizujemy się w każdym rodzaju inwestycji.

Firmy + _

Nasza oferta deweloperska obejmuje kompleksową budowę biurowców, lokali usługowych i hal. Zrealizowaliśmy już dziesiątki projektów biznesowych dla takich firm jak Balt Yacht, Media-Expert, PSS Społem, Sealife, budujemy szkoły, baseny i leśniczówki.

Inne + _

Jesteśmy gotowi podjąć się budowy także niestandardowych zleceń. Zapraszamy do kontaktu.

e
eco budownictwo

Nasze obiekty powstają w otoczeniu przyrody, zgodnie z zasadami eco.

obiekty monitorowane

Budynki ogrodzone, monitorowane - na życzenie klientów.

dobry kontakt

Obsługa i relacje z klientami to dla nas priorytet

budujemy dla ludzi

Domy, bloki, apartamenty i firmy, by żyło się wygodniej.

Firma Budowlana DARDOM

Od 30 lat budujemy piękniejszy Augustów

Istniejemy na rynku od 1995 roku i znani jesteśmy z rzetelności, terminowości i wysokiej jakości wykonywanych usług.

Specjalizujmy się w przeprowadzaniu inwestycji pod klucz – wykonując cały proces budowlany tj. od pomocy przy projektowaniu, poprzez wykonawstwo aż do odbioru końcowego budynku.

Dysponujemy własnym transportem, zapleczem technicznym i sprzętem budowlanym, co pozwala znacznie ograniczać koszty wykonywanych usług i tym samym być konkurencyjnym cenowo. W trakcie wykonywanych inwestycji stosujemy tylko atestowane i dopuszczone przez ITB materiały budowlane.

W swojej działalności stosowaliśmy szeroką gamę technologii budowlanych, od budowy i remontów budynków drewnianych (w szczególności nadleśnictwa np. nadleśnictwo Małowiste, Płaska) poprzez budownictwo tradycyjne (domy jednorodzinne), budownictwo przemysłowe (np. British American Tabacco Poland w Augustowie), obiekty samorządowe (szkoły np. gimnazjum nr 2 w Augustowie) a kończąc na budownictwie wielorodzinnym (branża developerska). Wszystkie zlecenia traktowane są z jednakową uwagą i starannością.

Dowodem dobrej jakości wykonanych prac są referencje wystawiane przez inwestorów.

Teren działania naszej firmy obejmuje głównie województwo podlaskie oraz warmińsko-mazurskie.

Zapraszam serdecznie.

Dariusz Żakiewicz – właściciel.

Dariusz Żakiewicz

Właściciel DARDOM DEVELOPMENT

DARDOM

DARDOM Development

Kompleksowe usługi budowlane.