Zarządzanie nieruchomościami

obiekty monitorowane

Budynki ogrodzone, monitorowane - na życzenie klientów

dobry kontakt

Obsługa i relacje z klientami to dla nas priorytet

długofalowa współpraca

Stawiamy na rzetelność i profesjonalizm

DARDOM Nieruchomości

Zarządzanie nieruchomościami

Dardom Zarządzanie Nieruchomościami jest częścią Firmy Budowlanej Dardom.

Jesteśmy znanym i cenionym na terenie północno-wschodniej Polski deweloperem. Celem firmy jest kompleksowa obsługa nieruchomości w zakresie administrowania, obsługi księgowej oraz obsługi technicznej. Oferta kierowana jest do Zarządów Wspólnot Mieszkaniowych, Małych Spółdzielni Mieszkaniowych oraz Właścicieli innych nieruchomości, którzy oczekują zmian i poprawy jakości w obsłudze swoich nieruchomości. Obszarem naszego działania jest Augustów i Suwałki, ale jesteśmy otwarci na nawiązanie współpracy z właścicielami nieruchomości w innych miejscowościach naszego regionu.

DLACZEGO WARTO SKORZYSTAĆ Z NASZEJ OFERTY?
Naszym potencjałem są ludzie
Tworzymy zgrany zespół łączący młodość i doświadczenie. Trzonem zespołu są młodzi specjaliści otwarci na potrzeby i uwagi naszych Klientów. Łatwo nawiązują kontakty z Mieszkańcami a ich relacje oparte są na partnerstwie. Nad ich pracą czuwają doświadczeni zarządcy nieruchomości z ponad 20 letnim stażem w zarządzaniu nieruchomościami mieszkalnymi i komercyjnymi miedzy innymi na rynku warszawskim. Na wszystkich nieruchomościach pracujemy według jednolitych wypracowanych przez lata standardów. Swoją wiedzę i doświadczenie stawiamy do Państwa dyspozycji.

Nowoczesne Zarządzanie Nieruchomościami
W swojej pracy wykorzystujemy najnowocześniejszy w Polsce program komputerowy do obsługi nieruchomości. Cenimy czas naszych klientów dlatego możecie Państwo śledzić stan swojego konta bez wychodzenia z domu poprzez łącza internetowe. „Strefa mieszkańca” zapewnia stały dostęp do informacji on-line co ułatwia kontrolę naszych poczynań. Śledzimy i staramy się wykorzystywać dostępne technologie, aby maksymalnie usprawnić proces zarządzania. Stary pomysł może mieć nowe, lepsze wykonanie odpowiadające na potrzeby naszych Klientów. U nas wszystko jest jasne, nie ma żadnych ukrytych kosztów.

Stawiamy na zadowolenie mieszkańców
Fundamentem naszej pracy jest dbałość o wygodę i codzienny komfort mieszkańców. Na zarządzanie nieruchomościami staramy się patrzeć ich oczami dostrzegając zarówno rzeczy znaczące jak i drobne. Mamy świadomość jak ważne jest patrzenie na nieruchomość gospodarskim okiem. Doskonale rozumiemy, że czystość, zadbana zieleń i budynki utrzymane w dobrym stanie technicznym są świadectwem sprawnego zarządzania, a tym samym najlepszą rekomendacją dla nas. Dlatego nasi pracownicy są codziennie dostępni i otwarci na rozwiązywanie bieżących problemów.

Oferujemy dobrą jakość za rozsądne pieniądze
Wiemy, że wysokość kosztów ponoszonych przez mieszkańców jest jednym z głównych elementów zadowolenia oraz komfortu życia na nieruchomości. Dlatego dokładamy starań, aby nasi Klienci mogli się cieszyć usługami związanymi z utrzymaniem nieruchomości na należytym poziomie w dobrej cenie. Wykorzystując fachowość pracowników firmy budowlanej „Dardom” jesteśmy w stanie zaproponować kompleksową obsługę techniczna nieruchomości zapewniając dobrą jakość usług. Dzięki bazie własnych fachowców oraz sprawdzonych podwykonawców pracujących według ściśle określonych standardów koszty utrzymania zarządzanych przez nas nieruchomości są od 15 do 25 procent niższe od innych podobnych nieruchomości zarządzanych przez inne podmioty.

Dardom zarządzanie nieruchomościami

Kompleksowo i profesjonalnie

DARDOM

DARDOM Development

Kompleksowe usługi budowlane.